Ekim Cerrahisi

Saç Ekimi kellik problemi olan insanlar için tek çözümdür. Tecrübeli kişiler tarafından FUE ile yapılırsa mükemmel olacaktır.

Op. Dr. Atilla Kaya

Saç Ekimi

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin bir dönem en çok tercih ettiği isimlerden biri olan Doktor Atilla KAYA şimdilerde sadece kaş, sakal ve bıyık ekimi yapmaktadır. İstanbul Bakırköy'de bulunan kliniğinde hizmet vermektedir. Türkiye'de FUE yöntemini ilk uygulayan uzman olan KAYA bu başarısını şimdilerde Op. Dr. Can İŞLER'E devrettiğini söyleyebilirim. Saç ekimi yaptırmak isteyenleri estetik ve plastik cerrahi uzmanı olan Doktor Can İŞLER'E yönlendirmektedir.

Devamı

Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Erkeklerde sakal çıkmaması yada seyrek oluşu ciddi anlamda sıkıntıya neden olmaktadır. 21 Yaşına kadar çıkmaması artık bundan sonrası bu şekilde kalacağı anlamına gelir. Tek çözüm yolu sakal ekimi yaptırmaktır. Sakal bölgesinde bulunan gereksiz kıllar alınarak 2-3 saat içinde ekim yapılır. Muhteşem bir görünüme kavuşursunuz.

Devamı

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Kadınlarda sık görülen kaş dökülmesi problemi genellikle kalıcı hale gelmektedir. Çözümü için genelde kalıcı makyaj vs görülse de en doğal çözüm kaş ekimi olacaktır. Peki kaş ekimi hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz? Erkeklerde sadece saç dökülmesi görülürken kadınlar maalesef bu kadar şanslı olmayıp, kaş ve kirpiklerde de Alopecia problemine maruz …

Devamı