Saç İlaçları

Saç ilaçları dökülme dahil birçok soruna çözüm olmaktadır. Bu kategoride bilimsel etkisi kanıtlanmış ilaç ve vitamin bilgilerine yer verilmektedir.

Biotin (B7 Vitamininin) Faydalarını Biliyor musunuz?

Biotin

Sağlıklı saç ve tırnaklara sahip olmak için gerekli olan B7, Vitamin (H Biotin) her yaşta mutlaka kullanılması gerekmektedir. Biotin hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazının devamında bulacaksınız. İnsan vücudu sağlıklı bir hayat sürebilmesi için bir çok vitamine ihtiyaç duymaktadır. Onlardan biride Biotin yada Biyotin olarak bilinen yada diğer adları ile …

Devamı

Solgar Biotin

Solgar Biotin

Dünya’nın en eski vitamin markası olan Solgar vücut sağlığı yanı sıra aynı zamanda saç ve tırnak sağlığı için gerekli olan Biotin üretimi yapmaktadır. Solgar Biotin çeşitleri ve kullanım alanlarını görelim. Vitaminler, Mineraller ve Bitkisel ürünler denince ilk akla gelen markalardan biri Solgar marka olarak yarım asrı aşkın tarihi geçmişi bulunmaktadır. …

Devamı

Xpecia Tablet

Xpecia Tablet

Saç dökülmesi tedavisinde tablet yanı sıra sprey türü ürünler geliştirilmektedir. Onlardan biride Xpecia Tablet olup, içeriğinde yer alan Isoflavon ve Saw Palmetto ile DHT'yi engellerken Demir, Çinko, Magnezyum, Keratin ve Biotin ile kansızlığa bağlı dökülmelerin önüne geçmektedir.

Devamı

Hair Forte Sprey

Hair Forte

Erkeklerin %90 kadınların ise yaklaşık %30'unu etkileyen Androgenetik (erkek tipi saç dökülmesi) çözümünde Procapil, Saw Palmetto ve Biotin içeren Hair Forte Sprey önerilmektedir. Erkek ve kadınlara özel formu bulunan Hair Forte Sprey hakkında daha fazla bilgi ve ücretsiz kargo fırsatı ile satın almak için tıklayınız.

Devamı